Výsledky Svatohorského Downtownu 2020

ELITE
1. Místo elite – Marek Petelík – 1:34.70 (čas z druhé jízdy)
2. Místo elite – Alexander DEMO Sidor – 1:35.05 (čas z druhé jízdy)
3. Místo elite – Pavel Reinl – 1:35.07 (čas z druhé jízdy)

OPEN
1. Místo open – Jiří Plicka – 1:36.04 (čas z druhé jízdy)
2. Místo open – Pavel Techlovský – 1:36.58 (čas z druhé jízdy)
3. Místo open – Jakub Johanovský – 1:36.99 (čas z druhé jízdy)

MASTER
1. Místo master – Ondřej Bartoszuk – 1:38.89 (čas z druhé jízdy)
2. Místo master – Maroš Lučivjanský – 1:41.60 (čas z druhé jízdy)
3. Místo master – Stanislav Pour – 1:41.79 (čas z druhé jízdy)

JUNIOR
1. Místo junioři – Dominik Marták – 1:37.57 (čas z druhé jízdy)
2. Místo junioři – Robin Novotný – 1:37.65 (čas z druhé jízdy)
3. Místo junioři – Vojtěch Strmiska – 1:38.09 (čas z druhé jízdy)

ŽENY
1. Místo ženy – Štěpánka Fejola Nestlerová – 1:46.20 (čas z druhé jízdy)
2. Místo ženy – Pavla Balíková – 1:55.91 (čas z druhé jízdy)
3. Místo ženy – Šárka Dušáková – 1:58.07 (čas z druhé jízdy)

 

Výsledky dle kategorií:

Výsledky celkové:

Výsledky Svatohorského Downtownu 2019

MUŽI
1. Místo muži – Jakub Říha – 1:30:63
2. Místo muži – Petr Malý – 1:30:85
3. Místo muži – Petr Leták – 1:31:55

 

JUNIOŘI (do 18 let)
1. Místo junioři – Pavel Reinl – 1:35:39
2. Místo junioři – Filip Dankanič – 1:35:47
3. Místo junioři – Robin Novotný – 1:38:98

MASTERS
1. Místo masters – Ondřej Fiala – 1:36:44
2. Místo masters – David Čonka – 1:37:18
3. Místo masters – David Anderle – 1:37:67

Výsledky Svatohorského Downtownu 2018

MUŽI

1. Místo muži – Jakub Říha – 2:00:19
2. Místo muži – Michal Prokop – 2:01:98
3. Místo muži – Petr Leták – 2:05:56

ŽENY

1. Místo ženy – Simona Jirková – 2:41:33
2. Místo ženy – Šárka Dušáková – 2:48:83

JUNIOŘI (do 18 let)

1. Místo junioři – Tomáš Horák – 2:18:02
2. Místo junioři – Tomáš Král – 2:19:13
3. Místo junioři – František Bartoníček – 2:21:44

PDF ke stažení:

VÝSLEDKY PDF:
Finále
Ženy
Junioři
Kvalifikace

Náhled:

Výsledky Svatohorského Downtownu 2017

1. místo – Jakub Říha
2. místo – Martin Mitvalský
3. místo – Petr Leták

PDF ke stažení:

FINÁLE: superfinale

KVALIFIKACE: kvalifikace_vysledky

 

Náhled: